wersja testowa serwisu

Złodziej paliwa poszukiwany! Policja publikuje wizerunek mężczyzny i prosi o pomoc

tankowanie5

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego radomszczańskiej komendy policji poszukują sprawcy kradzieży paliwa. Do zdarzenia doszło w nocy 12 lipca na stacji paliw przy ulicy Narutowicza w Radomsku. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

- Osoby, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia i chcą pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami wydziału dochodzeniowo – śledczego lub pod numerem telefonu 47 84 64 284 lub całodobowo pod numerem tel. 47 84 64 211 - informuje Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku. 

Mężczyzna działa w ściśle określony sposób - podjeżdża autem na nieswoich tablicach rejestracyjnych, tankuje auto i odjeżdża. Wszystko wskazuje na to, że samochód, którym porusza się sprawca ma też specjalnie do przestępczego procederu przygotowany bak, bowiem ilość kradzionego paliwa przekracza objętość standartowego dla tego typu samochodów pojemnika na paliwo. Nie jest wykluczone, że sprawca działa też poza Radomskiem.