wersja testowa serwisu

Zapisy do Radomszczańskiego Biegu Ekstremalnego już trwają

Zapisy do Radomszczańskiego Biegu Ekstremalnego już trwają

Miasto Radomsko oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w IV edycji Radomszczańskiego Biegu Ekstremalnego, który odbędzie się 22 sierpnia na terenie wokół zbiornika na Wymysłówku.

Biegi ekstremalne to wydarzenia nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Na trasie znajdują się przeszkody, które weryfikują sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną uczestników. 

Bieg główny odbędzie się na dystansie 10 kilometrów, a dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat przygotowana zostanie 800 metrowa trasa z przeszkodami, za której pokonanie każdy młody sportowiec otrzyma pamiątkowy medal.

Rywalizacja odbywać będzie się w następujących kategoriach:
- kobiety do lat 30
- kobiety powyżej lat 30
- mężczyźni do lat 30
- mężczyźni powyżej lat 30
- weteran (kategoria open w której klasyfikowani będą tylko funkcjonariusze służb mundurowych, zarówno czynni jak i emerytowani za okazaniem legitymacji służbowej).

Na miejscu czeka szereg dodatkowych atrakcji m.in. prezentacja Wojsk Obrony Terytorialnej z Łodzi, Stoisko Fundacji Sprzymierzeni z Grom oraz stoiska kulinarne.

Warunkiem zapisania się na biegi jest przesłanie drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, datę urodzenia uczestnika oraz uiszczenie wpisowego w wysokości 50 zł w kasie pływalni MOSiR ul. Leszka Czarnego 22 lub na konto nr 08 1560 0013 2003 6902 5000 0001. Zapisy na bieg z gwarancją otrzymania wszystkich świadczeń przyjmowane są do 14 sierpnia.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku.

źródło: UM Radomsko