wersja testowa serwisu

Wójt Gminy Gomunice ogłasza konsultacje społeczne

dokumenty-podpisy2

Na podstawie art. 5a ust. 1 w związku z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 713) Wójt Gminy Gomunice ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami sołectwa Gomunice w sprawie podziału sołectwa na dwa odrębne sołectwa: Gomunice i Wojciechów oraz w sprawie nadania nowo powstałym sołectwom statutów.

Konsultacje trwają od 3.08.2020 r. do 17.08.2020 r.

Formularz ankiety, uwagi i opinie można składać w określonym powyżej terminie na piśmie przy wykorzystaniu formularza zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej, bezpośrednio w Urzędzie Gminy Gomunice, za pośrednictwem poczty na adres: Gmina Gomunice, ul. Armii Krajowej 30, 97-545 Gomunice oraz pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt uchwały oraz formularz ankiety zostanie wyłożony w sekretariacie Urzędu Gminy, jak również zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Gminy Gomunice.

Pliki do pobrania:

źródło: UG Gomunice