wersja testowa serwisu

Urząd Miejski w Kamieńsku zamknięty

Zrzut-ekranu-2021-04-06-o-14.08.48

Poniżej komunikat Urzędu Miejskiego w Kamieńsku:

"Szanowni Państwo

Mając na uwadze zdrowie mieszkańców gminy Kamieńsk i pracowników Urzędu Miejskiego w Kamieńsku, a także względy bezpieczeństwa związane ze stanem zagrożenia wywołanego rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19), informuję o czasowym zamknięciu Urzędu Miejskiego w Kamieńsku dla Petentów od dnia 7 kwietnia do dnia 9 kwietnia 2021 roku.

W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt:

  • telefoniczny nr tel. 44 681 71 23
  • e-mail:

Sekretariat Urzędu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inwestycje - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Rady Miejskiej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretarz Urzędu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadry - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podatki - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • epuap.gov.pl

Obsługa Petentów w Urzędzie Miejskim w Kamieńsku będzie prowadzona w szczególnych przypadkach, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Burmistrz Kamieńska

Bogdan Pawłowski"