wersja testowa serwisu

Animacje, pokazy i szczepienia... Tak bawili się na festynie w Ochocicach!

ochociece

W minioną sobotę, 4 września w Ochocicach (gm. Kamieńsk) odbył się Rodzinny Festyn. Organizatorem wspólnego spotkania w atmosferze doskonałej zabawy było tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich. W spotakniu mieszkańców, także tych najmłodszych uczestniczył burmistrz Kamieńska Bogdan Pawłowski. 

W czasie rodzinnego festynu przeprowadzono szczepienie przeciw Cocid-19, bo impreza została zorganizowana w ramach Narodowego Programu szczepień. W Ochocicach mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19 został zorganizowany przez pracowników Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kamieńsku. 

Dla dzieci przewidziano wiele atrakcji: animacje, dmuchańce, bańki mydlane oraz malowanie twarzy. Dla najmłodszych była również wata cukrowa i popcorn. Na festynie można było oglądać sprzęt ratowniczo – gaśniczy wystawiony przez Ochotniczą Straż Pożarną w Kamieńsku. Wszyscy uczestnicy mogli posilić się w strefie gastronomicznej przygotowanej przez KGW Ochocice. Podczas imprezy można było podziwiać rękodzieło wykonane przez Panie z KGW i Mieszkanki Ochocic. Na festynie oprawa muzyczna była przygotowana przez Dj Daro. Osoby zaszczepione w mobilnym punkcie szczepień otrzymały nagrody.