Straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w betonowy przepust!

PHOTO-2024-01-03-16-53-4_20240104-103718_1
KPP Radomsko

Kolizja osobówki na DK nr 42. W miejscowości Kodrąb 30-latka straciła panowanie nad kierowanym przez siebie Citroenem i wypadła z jezdni, finalnie podróż zakończyła uderzając w betonowy przepust.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, 3 stycznia, po godz. 15.00. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki citroen 30-latka, jadąc z Radomska w kierunku Przedborza nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze.

- Samochód kierowany przez 30- latkę wpadł w poślizg, pojazd wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Na miejsce przybyła załoga pogotowia ratunkowego, która udzieliła pomocy medycznej pasażerce tego pojazdu- przekazuje Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Zarówno pasażerka, jak również kierująca pojazdem nie wymagały hospitalizacji. Kierująca samochodem była trzeźwa. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem.

- Apelujemy o zdrowy rozsądek i ostrożność podczas prowadzenia pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii – podkreśla Dariusz Kaczmarek.

fot.: KPP Radomsko