wersja testowa serwisu

Radomsko: Stolarze do biegu start! Rusza III edycja niezwykłego biegu

stolarz
UM Radomsko

Nie od dziś wiadomo, że region Radomska słynie z tradycji produkcji mebli. To właśnie integracji tej branży służy Bieg Stolarza. W tym roku odbędzie się już trzecia edycji imprezy. Jak podkreślają organizatorzy, celem biegu jest propagowanie aktywnego stylu życia, ale przede wszystkim promocja środowiska branży meblarskiej. Co warte podkreślenia nie trzeba być przedstawicielem tego zawodu, by stanąć na linii startu. Uczestnikiem może być każdy, a zapisy na bieg właśnie ruszyły!

Bieg Stolarza odbędzie się 26 września br. na terenach przy zbiorniku wodnym na „Wymysłówku". Na zwycięzców Biegu w każdej z kategorii czekać będą puchary, a na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

W programie imprezy przewidziano:
  • bieg dla dzieci - bieg nieklasyfikowany
  • bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe
  • klasyfikacja open (1-3 miejsca)
  • bieg główny

Na trasie będzie prowadzona klasyfikacja open kobiet i mężczyzn (1-3 miejsca) według następujących kategorii:

  • mężczyźni: M1 mężczyźni 16 - 39 lat i M2 mężczyźni 40 - powyżej
  • kobiety: K1 kobiety 16 - 39 lat i K2 kobiety 40 – powyżej

Zapisy na Bieg Stolarza już ruszyły i potrwają do 18.09.2021 br. do godz. 23.59biegamy.radomsko.pl/stolarz3. Swój akces można także zgłosićw dniu imprezy, w godz. 8.00 – 8.30 w Biurze Zawodów.

W przypadku osób w wieku 7 – 18 lat warunkiem dopuszczenia do startu w biegach jest obecność opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości w momencie weryfikacji zawodnika w Biurze Zawodów.