wersja testowa serwisu

Radomsko: Po raz kolejny spisobus zaparkuje na miejskim targowisku

Radomsko: Po raz kolejny spisobus zaparkuje na miejskim targowisku
UM Radomsko

Pracownicy radomszczańskiego magistratu przypominają, że w każdy czwartek września pracownicy Gminnego Biura Spisowego w Radomsku prowadzą akcję "spisowe czwartki". Również jutro, 9 września na terenie placu targowego w Radomsku uruchomione zostanie Mobilne Miejsce Spisowe. Specjalnie oznakowany namiot, w którym będzie możliwość wypełnienia obowiązku spisowego, będzie można spotkać na targowicy w godz. 8.00-12.00.

Specjalnie oznakowany namiot, w którym będzie możliwość wypełnienia obowiązku spisowego, będzie można spotkać na targowicy w godz. 8.00-12.00.

Aby skorzystać z możliwości udziału w spisie, należy przygotować numer PESEL, także tych osób, które będą podlegały wspólnemu spisowi - również tych przebywających czasowo za granicą.

- Przypominamy, że na terenie Radomska pracują rachmistrzowie spisowi, którzy w celu dokonania spisu kontaktują się telefonicznie, dzwoniąc z numeru 22 828 88 88 lub 22 279 99 99 albo w celu przeprowadzenie wywiadu bezpośredniego odwiedzają respondentów w domach. Ponadto, w budynku Urzędu Miasta działa tzw. Gminny Punkt Spisowy, w którym w godzinach pracy urzędu pracownicy Gminnego Biura Spisowego pomogą zainteresowanym wypełnić formularz spisowy - informują pracownicy UM Radomsko. 

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa tylko do 30 września!