wersja testowa serwisu

Radomsko: Na finał "Projektu Lato" Ronnie Ferrari i Formacja Nieżywych Schabuff

Radomsko: Na finał "Projektu Lato" Ronnie Ferrari i Formacja Nieżywych Schabuff.
UM Radosmko

Radomsko weekendową imprezą na Reymonta zakończy cykl imprez organizowanych pod hasłem Projekt Lato. Trzeba przyznać, że będzie to  finał z absolutnym przytupem. Impreza rusz już dziś, tj w piątek, 3 września i potrwa do niedzieli, 5 września.

Co zaplanowano na finał tegorocznego cyklu imprez "Projekt Lato"? Przede wszystkim w Radomsku wystąpią znani artyści. Zabawy dla najmłodszych poprowadzą instruktorki z MOPS i animatorki na co dzień pracujące z dziećmi – będą konkursy, taniec, malowanie twarzy, olbrzymie bańki mydlane.

Dania na słodko i bardziej wytrawne zaserwują food trucki z całej Polski. A będzie czego posmakować przez trzy dni. Burgery, frytki belgijskie, pastrami, zapiekanki, regionalne piwo to już klasyka radomszczańskiego Przystanku Food Truck. Będą też nowości, np. tortille z różnymi nadzieniami, smaki Azji (także dla wegetarian), owoce morza czy wykwintna kawa i świeże owoce w czekoladzie. Nie zabraknie lodów i waty cukrowej.

Letnie Granie zaplanowaliśmy na sobotnie popołudnie. Wystąpią BRO (godz. 17.00), Ronnie Ferrari (godz. 18.30) i na zakończenie o godz. 20.00 - Formacja Nieżywych Schabuff.