Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta. Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym na Lutomierskiej

Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta. Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym na Lutomierskiej
KPP Pabianice

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj na torach kolejowych. Pod kołami pociągu relacji Poznań – Łódź Kaliska zginęła 37-letnia pabianiczanka.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 23 stycznia około godziny 20.30. Na torach kolejowych, w odległości blisko 200 metrów od strzeżonego przejazdu kolejowego, kobieta została potrącona przez pociąg relacji Poznań – Łódź Kaliska. 

- Do zdarzenia doszło na ulicy Lutomierskiej w Pabianicach. 37-latka w wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu. 47-letni maszynista był trzeźwy, a ruch pociągów został wstrzymany w obu kierunkach do godziny 00.55 - przekazuje sierż.sztab. Agnieszka Jachimek z pabianickiej policji.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, prowadzili przez kilka godzin oględziny miejsca zdarzenia. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego śledztwa.

CZYTAJ >>> Zmarła 19-letnia Wiktoria poszkodowana w wypadku w Rozprzy. Kobieta przez kilka dni walczyła o życie