Obwodnica Radomska: GDDKiA zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne w sprawie budowy

radomsko
GDDKiA w Łodzi

Łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wspólnie z przedstawicielami projektowej firmy Value Engineering Sp. z o.o. zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące budowy obwodnicy Radomska. 

Obecnie GDDKiA jest na etapie wykonania pełnego rozpoznania geologicznego wraz z opracowaniem elementów Koncepcji Programowej dla obwodnicy Radomska w ciągu dróg krajowych nr 42 i 91. Podczas spotkań projektant przedstawi rozwiązania projektowe obwodnicy, a w szczególności: przebieg przyszłej trasy, powiązanie jej z istniejącymi drogami, sposoby skomunikowania z sąsiadującymi nieruchomościami, rozwiązania dotyczące ochrony środowiska i szereg innych zagadnień.

- Głównym celem spotkań, po wcześniejszym zaprezentowaniu elementów dokumentacji projektowej, jest możliwość zadawania pytań oraz zgłaszania wniosków. Do dyspozycji gości będą zarówno przedstawiciele inwestora - Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad jak i wykonawcy - firmy VALUE ENGINEERING - informuje przedstawiciel łódzkiej GDDKiA.

Spotkania odbędą się w dniach:

  • 19.09.2023 r. godz. 16.00 w Urzędzie Miasta w Radomsku ul. Tysiąclecia 5, sala 104
  • 20.09.2023 r. godz. 16.00 w siedzibie OSP Kietlin, ul. Radomszczańska 63 gm. Radomsko


Materiały dotyczące projektowanej drogi oraz wzór Formularza Opinii zamieszczono na stronie internetowej >>> TUTAJ