wersja testowa serwisu

Nowy plac zabaw w dzielnicy Sucha Wieś

DSC_0827

W dzielnicy Sucha Wieś został otwarty nowy plac zabaw. Na najmłodszych czekają huśtawki, bujaki, karuzela, ścianka strażacka i wiele innych zabawek.

Na otwarcie placu zabaw przybyli okoliczni mieszkańcy wraz ze swoimi pociechami, dziećmi i wnukami, które mogły liczyć na mały upominek.

- Cieszę się, że możemy dziś otworzyć nowy plac zabaw. Była to inwestycja bardzo potrzebna mieszkańcom. Zabiegali o nią mieszkańcy, radni i strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej - mówił podczas otwarcia prezydent Jarosław Ferenc.

Plac zabaw powstał ze środków budżetu miasta i przy wsparciu druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej Sucha Wieś.

Chciałbym serdecznie podziękować druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej Sucha Wieś za zaangażowanie. Po pierwsze, został udostępniony teren OSP na budowę placu, po drugie strażacy bardzo aktywnie włączyli się w jego organizację m.in. porządkując teren, pomagając w montażu zabawek i ogrodzenia czy wykonując nasadzenia – dodał.

- Również chciałbym podziękować, ponieważ w naszej dzielnicy bardzo brakowało takiego miejsca – zauważa radny Łukasz Więcek – Dziękuję wszystkim tym, którzy pomogli w jego stworzeniu. Dziękuję panu prezydentowi i pani naczelnik. Współpraca z miastem przebiegała świetnie. Było widać duże zaangażowanie zarówno miasta, jaki straży. Myślę, że urząd miasta zrobił co mógł, żeby jak najszybciej zakończyć to zadanie – dodał.

Nowy plac zabaw z pewnością będzie służył nie tylko dzieciom, ale i całej społeczności dzielnicy.

źródło: UM Radomsko