Krzywanice: Pożar domu jednorodzinnego. W budynku przebywała matka z dziećmi [Wideo, foto]

Krzywanice: Pożar domu jednorodzinnego. W budynku przebywała matka z dziećmi [WIdeo, foto]
KP PSP Radomsko

Pożar poddasza w domu jednorodzinnym w Krzywanicach w gminie Lgota Wielka. Ogień pojawił się na najwyższej kondygnacji budynku w czwartkowy poranek. W tej chwili strażacy cały czas pracują na miejscu zdarzenia. Dogaszają pogorzelisko, ale jak zaznaczają zajmą się też zabezpieczeniem budynku przed opadami.

Służby powiadomienie o pożarze otrzymały w czwartek, 2 lutego, około godziny 8.30. Do Krzywanic w gminie Lgota Wielka natychmiast zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej. W momencie pojawienia się ognia, w budynku znajdowały się cztery osoby, matka i jej trójka dzieci w wieku 26, 21 i 11 lat. 

- W budynku przebywały cztery osoby - kobieta z trójką dzieci. Przed przybyciem straży ewakuowali się na zewnątrz. Pożar rozprzestrzenił się na całe poddasze. Mieszkańcy stracili dach nad głową, na miejscu obecny jest wójt gminy Lgota Wielka - przekazuje Marek Jeziorski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Radomsku.

Na miejscu cały czas trwa akcja ratunkowa. Z informacji przekazanych przez oficera prasowego Komendy Powiatowej PSP w Radomsku wiemy, że na miejscu działania prowadzą strażacy z Lgoty Wielkiej oraz Radomska. 

Wklej tutaj kod osadzenia...