wersja testowa serwisu

Kolejne wyróżnienie ZSE w programie OTWARTA FIRMA

-wykrzykniki

Uczestnicząc co roku w programie OTWARTA FIRMA, Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku po raz kolejny otrzymał wyróżnienie i znalazł się w gronie 10 najaktywniejszych szkół ponadpodstawowych w Polsce, czego uhonorowaniem jest już piąta statuetka wręczona za poprzednią edycję.

W okresie 16 listopada - 31 grudnia 2020r. Ekonomik przystąpi do realizacji X już edycji tego przedsięwzięcia, przy współpracy z Młodzieżową Fundacją Przedsiębiorczości. Honorowy patronat nad programem objęło Ministerstw Rozwoju, Pracy i Technologii.

Celem projektu OTWARTA FIRMA jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, tegoroczna realizacja projektu odbędzie się w formie e-spotkań, podczas których przedstawiciele lokalnego biznesu oraz instytucji radomszczańskich będą mieli wspaniałą okazję do promocji i nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Uczniowie otrzymają możliwość wzbogacenia swojej wiedzy o ciekawe zajęcia przygotowujące do planowania ścieżki zawodowej.

źródło: Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku