Kolejna zakochana para dała "popis", tym razem podczas miłosnej podróży! Do akcji ruszyli piotrkowscy policjanci...

Kolejna zakochana para dała "popis", tym razem podczas miłosnej podróży! Do akcji ruszyli piotrkowscy policjanci...
KMP Piotrków Trybunalski

Jeszcze nie milkną echa strażackiej interwencji na SORze w piotrkowskim szpitalu przy Rakowskiej, a już mamy kolejną parę, która dała się ponieść miłosnym uniesieniom. Tym razem skończyło się na policyjnej interwencji.

Wolborskie policjantki podczas nocnego patrolu zauważyły chevroleta jadącego lewym pasem wprost na radiowóz. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych zatrzymały pojazd do kontroli. Kierowca był w stanie nietrzeźwości, a na kolanach wiózł swoją partnerkę...

CZYTAJ >>> Mężczyzna z zatrzaśniętą kłódką na genitaliach! Miłosne igraszki z finałem na SOR, interwencją strażaków i... nożycami do stali!

Do tej niecodziennej interwencji doszło 12 lutego około godziny 1:30 w Młynarach. Policjantki z komisariatu w Wolborzu nie tylko uniknęły czołowego zderzenia, ale także natychmiast zatrzymały chevroleta do kontroli!

- Ku ich zdziwieniu, na miejscu kierowcy siedział mężczyzna, a na jego kolanach kobieta. Z pojazdu wydobywała się też woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 23-latka oraz jego 32-letniej partnerki okazało się, że oboje są nietrzeźwi. Mężczyzna w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu, a jego kompanka ponad 2 promile i chodź kierowanie w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, to jazda na kolanach kierowcy jest również skrajnie nieodpowiedzialna i może zakończyć się tragicznie - przekazuje Izabela Gajewska z piotrkowskiej komendy i dodaje: - W Dniu Zakochanych życzymy wszystkim bezpiecznej podróży i apelujemy o bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypominamy, że osoba którą kochamy jest bezpieczna tylko siedząc podczas jazdy samochodem na fotelu pasażera z zapiętymi pasami.

Sprawa wkrótce znajdzie swój finał w sądzie.

POLECAMY >>> Okradli zmarłego! Z grobu zabrali drogocenną biżuterię. Wzrasta nagroda za pomoc w ujęciu przestępcy. Rodzina wierzy, że uda się wymierzyć sprawiedliwość