wersja testowa serwisu

Kamieńszczańska Dycha już w najbliższy weekend. Dla biegaczy jest jeszcze kilka wolnych miejsc!

run-3867074_1920
Pixabay, fot. poglądowe

W najbliższą sobotę, 11 września 2021r. w Kamieńsku ponownie pojawią się zawodnicy rywalizujący w biegu Kamieńszczańska Dycha. W tym roku będzie to już szósta odsłona tej imprezy. Jak informują organizatorzy, ponieważ limit biegowych startów jest ograniczony z zapisaniem się na zawody nie ma co zwlekać.

Jak przystało na Kamieńszczańską Dychę organizatorzy przygotowali dla zawodników dwa dystanse. Bieg główny to - zgodnie z nazwą imprezy - 10 km, w ramach biegu rekreacyjnego przygotowano 2-kilometrową trasę. Dystans 2 km będzie można również pokonać w marszu Nordic Walking. Start i meta znajdą się w parku na Placu Wolności.

- Limit miejsc to 150 osób, a ponieważ zostało już tylko kilka wolnych miejsc to warto się pośpieszyć. Zapisy odbywają się przez stronę - informują organizatorzy i dodają: - Gorąco zachęcamy wszystkich do kibicowania. Bądźcie z nami na starcie oraz dopingujcie biegaczy na całej trasie biegu.

Zapisać można się przez stronę: zapisy.inessport.pl.

Jednocześnie organizatorzy informują o utrudnieniach w ruchu i proszą kierowców poruszających się po Kamieńsku w wyrozumiałość.