wersja testowa serwisu

Gmina Wielgomłyny: Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty

d_p1er6c4urm1in8191tgck21eeq1

O tradycje Świąt Wielkanocnych zadbali organizatorzy i uczestnicy konkursu na palmę, kartkę świąteczną i mazurek wielkanocny.

Komisja konkursowa w składzie Pan Mieczysław Zyskowski, Pani Anna Grabowska, Pani Jadwiga Zdybowicz oraz Pani Magdalena Niedźwiedzka, dokonała oceny zgłoszonych prac konkursowych. Do konkursu zgłoszono 87 pięknych i tradycyjnych prac.

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali atrakcyjne nagrody finansowe. Wszyscy dołożyli wiele starań, aby efekt był przepiękny. Mogliśmy podziwiać palmy wykonane oryginalnymi technikami i z naturalnych ekologicznych materiałów, pyszne mazurki zachęcające do skosztowania oraz wypracowane kartki świąteczne kipiące kolorami wiosny.

Dobrze, że są osoby, które odpowiedziały na propozycję dyrektor Wiolety Drozdowskiej i pracowników GOKiS. Panie zadbały o świąteczną, miłą atmosferę w czasie podsumowania konkursu. W konkursie wzięli udział mieszkańcy Karczowa, Myśliwczowa, Niedośpielina, Pratkowic, Rogów, Trzebiec, Wielgomłyn i Zagórza.

Wszystkim GRATULUJEMY i podziwiamy Was, bo włożyliście dużo pracy, aby kontynuować przepiękne wielkanocne tradycje, mimo pandemii.

źródło: UG Wielgomłyny