Dni Radomska 2023: Imprezowy rozkład jazdy. Kiedy i o której poszczególne koncerty?

era
UM Radomsko

Znamy szczegółowy "rozkład jazdy" i plejadę artystów, którzy wystąpią w ramach Dni Radomska. Wielkie miejskie świętowanie ruszy już za niespełna dwa tygodnie. Mieszkańcy będą mogli się bawić w weekend 3 i 4 czerwca w parku Solidarności.

Będzie muzycznie. i kabaretowo, na scenie plenerowej nie zabraknie też lokalnych artystów - tak najkrócej można określić to co czeka mieszkańców. Impreza ruszy w sobotę o 17.00 programem "Muzyczne Radomsko", to będzie program przygotowany przez Miejski Dom Kultury. Godzinę później, o 18.00 ruszy 1,5- godzinny blok kabaretowy, mieszkańców ze sceny będą bawić  Bartosz Gajda (Łowcy.B), Damian Muńko (Kabaret Zachodni) oraz Andrzej Kozłowski (Kabaret pod Wyrwigroszem). Na godzinę 19.30 zaplanowano występ częstochowskiej formacji Forsal. Od 21.00 sceną zawładnie charyzmatyczna Agnieszka Chylińska, która zamknie sobotni dzień święta miasta.

Niedzielna impreza ruszy o godzinie 16.00, wówczas na scenie zostanie zaprezentowany program "Muzyczne Radomsko", na scenie wystąpią m.in. młodzi wykonawcy z Miejskiego Domu Kultury, seniorzy z Chóru Romantica oraz zespół dziewcząt Musical Souls.

Później, o 18.30 zaprezentuje się rockowa formacja Łydka Grubasa, o 20.30 na finał Dni Radomska wystąpi Andrzej „Piasek" Piaseczny.

Imprezową ofertę dni uzupełnią atrakcje wesołego miasteczka, strefy gastronomicznej i handlowej.