69-latek stracił panowanie nad Jaguarem i uderzył w drzewo. Wraz z żoną trafił do szpitala

69-latek stracił panowanie nad Jaguarem i uderzył w drzewo. Wraz z żoną trafił do szpitala
OSP KSRG Malenia

Niebezpiecznie w gminie Buczek. W Nowy Rok w Gucinie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Kierujący Jaguarem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala. 

Do wypadku doszło w poniedziałek, 1 stycznia. Było chwilę przed godziną 16:00 gdy na drodze wojewódzkiej 473 w miejscowości Gucin interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że 69-letni mieszkaniec powiatu łaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Jaguar, jadąc w kierunku Łasku, z nieustalonej na tą chwilę przyczyny stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i lewe pobocze, a następnie wjechał do rowu i uderzył w drzewo - mówi sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski z łaskiej Policji.

W pojeździe oprócz kierującego znajdowała się jego 67-letnia żona oraz 42-letni syn. W wyniku zdarzenia kierujący oraz jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 69-latek był trzeźwy. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łasku będą ustalać szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Do akcji na pograniczu powiatów bełchatowskiego i łaskiego wysłano znacznie siły służb. W działaniach brali udział strażacy z dwóch zastępów PSP Łask i jeden z PSP Bełchatów oraz druhowie z OSP Malenia, Karczmy i Kociszew. Na miejscu obecne były dwa zespoły pogotowia ratunkowego i policji.

Wklej tutaj kod osadzenia...