wersja testowa serwisu

Nietypowy kiermasz świąteczny w Radomsku

3251_20201119-131342_1

Prześliczne stroiki, urzekające aniołki i bombki, ręcznie robione kartki świąteczne i wiele innych bożonarodzeniowych ozdób, wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Radomsku, od wielu lat umilało nasze domy w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Choć tradycyjny kiermasz w tym roku się nie odbędzie, wciąż można wesprzeć osoby niepełnosprawne i nabyć świąteczne ozdoby.

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne Oddział Terenowy w Radomsku, które prowadzi Warsztaty Terapii Zajęciowej, ze względu na obecne warunki epidemiologiczne nie organizuje tradycyjnego bożonarodzeniowego kiermaszu, ale proponuje inne możliwości nabycia świątecznych ozdób.

Stroiki, choinki, bombki, aniołki, kartki świąteczne i inne ozdoby, wykonane przez osoby niepełnosprawne w ramach rehabilitacji i terapii na Warsztatach Terapii Zajęciowej, można zamówić telefonicznie – stowarzyszenie zapewni dowóz zamówionego asortymentu na terenie Radomska.

Cennik prac:

  • Wianuszek: 15 – 30 zł
  • Stroik: 10 – 30 zł
  • Bombka: 5 – 7 zł
  • Kartka świąteczna: 5 zł
  • Aniołek: 5 zł

W naszej galerii znajdziecie Państwo przykładowe prezentacje prac. Mamy nadzieję, że zachęci ona Państwa do wsparcia osób niepełnosprawnych, doceniając tym samym ich wysiłek włożony w wykonacie ozdób.

Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do kontaktu z WTZ (tel. 509 691 493) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 13.30.

źródło: Starostwo Powiatowe w Radomsku